Rolniczy targ i kiermasz rękodzieła w Humber Bridge

Arkadiusz Lorenc | 24.09.2018 | Zdrowie


Humber Bridge Farmers Market & Craft Fair to wyjątkowy targ rolniczy połączony z kiermaszem rękodzieła, który odbywa się co miesiąc w Humber Bridge. Po raz pierwszy został zorganizowany w maju 2008 roku i od tego czasu przyciąga coraz więcej osób – zarówno sprzedawców, rzemieślników jak i klientów. Szacuje się, że każdego miesiąca bierze w nim udział aż do 5000 gości z Hull i okolic, i ta liczba wciąż rośnie.

Każdorazowo na targu pojawia się aż 90 stoisk, na których można kupić różnorodne lokalne towary i wyroby. Podczas targu swoje najlepsze i ekologiczne produkty wystawiają lokalni rolnicy, u których można kupić wysokiej jakości jedzenie i picie – świeże warzywa, owoce, nabiał czy mięso, a rzemieślnicy z okolic sprzedają swoje wyroby – rękodzieło i sztukę.

Targ w Humber Bridge to idealna okazja dla miłośników gotowania i zdrowego stylu życia na zrobienie zakupów i spróbowanie lokalnych wyrobów.

DATY Humber Bridge Farmers Market & Craft Fair W 2018 ROKU:

NIEDZIELA, 7 PAŹDZIERNIKA, godz. 9:00 – 13:00

NIEDZIELA, 4 LISTOPADA, godz. 9:00 – 13:00

NIEDZIELA, 2 GRUDNIA, godz. 9:00 – 13:00

Udział w targu jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów i na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 1150, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń