Rodzinny Piknik w Polskiej Szkole im. Ireny Sendlerowej w Hull

Marta Jabłońska | 15.07.2016 | Festiwale


Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego, a zaraz po nim zasłużony odpoczynek podczas radośnie spędzanych wakacji. Jeszcze tylko odebrać świadectwo, podziękować nauczycielom, pożegnać się z kolegami i już można się pakować!

Taki scenariusz z pewnością mają uczniowie Polskiej Szkoły im. Ireny Sendlerowej w Hull, którzy w najbliższą sobotę, tj. 16 lipca br., uroczyście zakończą kolejny rok nauki. To spory wysiłek – zarówno dla dzieci, które po tygodniu nauki w angielskiej szkole jeszcze w sobotę chcą się uczyć języka ojczystego, jak i dla rodziców, dzielnie motywujących dzieci do nauki i przywożących swoje pociechy na sobotnie zajęcia. Wielki szacunek dla jednych i drugich!

Tegoroczne zakończenie roku w Polskiej Szkole połączone zostało z Rodzinnym Piknikiem, który odbędzie się bezpośrednio po rozdaniu świadectw, czyli ok. godz. 12.00. Wszystkie dzieci – uczniowie Szkoły, a także chętne do wzięcia udziału w przeróżnych zabawach, są mile widziane i zaproszone na świętowanie!

Co ciekawego czeka na dzieci podczas Pikniku? Oto niektóre z atrakcji:
– piłka nożna, fitness, konkurencje sportowe
– warsztaty artystyczne
– kącik dla pięknotek: malowanie twarzy, zdobienie włosów i paznokci
– dmuchane zamki
– polskie specjały: ciasta i dania z grilla
– wiele niespodzianek i atrakcyjnych nagród

Podczas Pikniku trwać będą zapisy na nowy rok szkolny.

Zarówno uczniom, jak i Rodzicom i nauczycielom życzymy udanej zabawy na pikniku, a także wesołych i pełnych przygód wakacji!

Rodzinny Piknik odbędzie się w Polskiej Szkole im. Ireny Sendlerowej w Hull, adres: Bricknell Primary School, Bricknell Avenue, HU5 4ET. Godz.: 12.00 do 15.00.

ilość wszystkich wyświetleń: 1750, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń