Rodzinnie i wesoło – Wielkanoc w Burton Constable

Marta Jabłońska | 16.03.2016 | Festiwale


Święta Wielkanocne i ferie wiosenne to czas wzmożonej pracy w  położonym niedaleko Hull dworku Burton Constable. Dlaczego? Bo właśnie skończyła się zima i wraz z budzącą się do życia wiosną w ludziach budzi się chęć do działania: wyjścia z domu, zabawy na świeżym powietrzu, poznania czegoś nowego.

Dlaczego jeszcze? Jawiąca się przed rodzicami wizja ponad dwóch tygodni ferii ich pociech motywuje do wyszukania jak największej ilości atrakcji na ten czas. Atrakcji – najlepiej na świeżym powietrzu, niekoniecznie w najbliższym parku, w którym dzieci bawią się na co dzień. Atrakcji kolorowych, arcyciekawych i śmiesznych.

Na te wszystkie potrzeby starają się w doskonały sposób odpowiedzieć pracownicy Burton Constable organizując co roku w okresie wielkanocnym mnóstwo imprez dla dorosłych i dla dzieci. Jednym zdaniem: pogoda (czy ładna, to się okaże), świetna zabawa i tony czekolady.

Na co możemy liczyć w tym roku?

  • Zajęcia plastyczne dla całej rodziny! – 26.03 – 03.04 –  Połączenie świetnej zabawy z realizacją (bądź odkryciem) artystycznych umiejętności poszczególnych członków rodziny! Wszystko to w przynależących do dworku zabytkowych stajniach. Oczywiście, stajniach, w których oprócz mrówek i pająków nie mieszkają już żadne zwierzęta, a pomieszczenia przerobione są na sale przeznaczone do zabawy. Warsztaty odbywać się będą codziennie w godzinach od 11:30 do 15:30. Wstęp na warsztaty w cenie biletu (cennik).
  • Poszukiwany Królik Barry!! – 27.03 – Ten figlarny kuzyn Wielkanocnego Królika ukradł wszystkie czekoladowe jajka i pochował je na terenie parku. Wzywa się wszystkie dzieci, by pomogły znaleźć zagubione skarby, za co w nagrodę otrzymają czekoladową niespodziankę. Wstęp na imprezę w cenie biletu (cennik). Poszukiwania jajek odbędą się w godzinach od 11.00 do 17.00, ostatnie wejście o godz. 16.00.
  • Targ różności – 27.03 – na którym będzie można kupić lokalnie wyprodukowane jedzenie, a także prezenty i ozdoby do domu. Na ponad 50 stanowiskach swoje wyroby będą sprzedawać przyjaciele Burton Constable, a także mieszkańcy okolicznych miejscowości. Targ będzie otwarty dla kupujących od godz. 11:00, wstęp wolny.

ilość wszystkich wyświetleń: 1242, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń