Robinson Crusoe – charytatywna pantomima BBC

Arkadiusz Lorenc | 28.12.2018 | Dla Dzieci, Charytatywne


Brytyjskie radio BBC Radio Humberside wraz z Look North od 19 lat co roku w okresie świątecznym urządzają gwiazdkowe muzyczne przedstawienie dla dzieci, z którego zyski w całości zostają przekazane na organizację charytatywną BBC Children in Need. W tym roku radio przedstawi pantomimę powstałą na podstawie powieści Daniela Defoe, które opowiadają o słynnych przygodach żeglarza Robinsona Crusoe.

Już w piątek 25 stycznia o godzinie 19:30 dzieci zyskają niepowtarzalną okazję wkroczenia w świat przygód niefortunnego rozbitka i poznania budzącego grozę pirata Czarnobrodego, Kapitana Smitha oraz wiernego towarzysza niedoli głównego bohatera – Piętaszka. We wszystkie postaci wcielą się znane osoby z radia BBC, które wystąpią na żywo w teatrze w Bridlington Spa.

Coroczna charytatywna pantomima radia BBC to nie tylko wspaniała rozrywka dla całej rodziny, ale także okazja do wsparcia organizacji charytatywnej, która pomaga dzieciom w potrzebie znajdującym się na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Ceny biletów to £9 dla osoby dorosłej i £8 dla dzieci oraz dla osób, którym przysługują zniżki. Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej Bridlington Spa.

Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na BBC Children in Need.

ilość wszystkich wyświetleń: 641, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń