Przyjęcie otwierające Festiwal Grow w Teatrze Hull Truck

HullTruck | 01.05.2018


Festiwal Grow 2018

 

Artyści Hull łączmy się!

 

GROW to festiwal organizowany przez Hull Truck Theatre, który ma na celu wspomaganie rozwoju artystycznego twórców w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. To także okazja dla wszystkich miłośników teatru do uczestniczenia w procesie tworzenia sztuki i do oglądania efektów pracy artystów.

Festiwal powraca w tym roku do Hull z jeszcze większą dawką pozytywnej energii i kreatywnych działań. Po sukcesie Hull UK City of Culture 2017 twórcy zyskali więcej pewności siebie, a także zawarli wiele inspirujących znajomości i stawili czoła wyzwaniom, które rozwinęły ich jako artystów.

GROW 2018 może zaproponować wiele okazji do nauki dla osób związanych z tworzeniem sztuk teatralnych. Tegoroczna edycja będzie się skupiała na zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz na rozwoju osobistym artystów. Jest wspaniałą okazją do spróbowania czegoś nowego, poznania ludzi z branży i inspiracją do podejmowania wyzwań zawodowych.

Zapraszamy wszystkich artystów z Hull – aktorów, muzyków, plastyków, tancerzy i wielu innych – na symboliczną lamkę wina na spotkaniu networkingowym otwierającym Festiwal Grow 2018.

Może jesteś artystą, który nie jest znany społeczności Hull, a może odkąd wyjechałeś z Polski, życie nie ułatwiło ci na rozwoju kariery artystycznej? Czas to zmienić! Wpadnij do Teatru Hull Truck 10 maja na godzinę 17, żeby poznać różnych artystów i może nawiązać z nimi współpracę!!!

Cały program festiwalu dostępny jest na: https://www.hulltruck.co.uk/grow/grow-festival-2018/

Tak wyglądał Festiwal Grow w 2017 roku!

ilość wszystkich wyświetleń: 937, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń