Przejazd Świętego Mikołaja przez miasto

Arkadiusz Lorenc | 16.12.2017 | Dla Dzieci


Organizacja Hull Wyke Round Table organizuje w tym roku przejazd Świętego Mikołaja na saniach przez miasto. Organizacja charytatywna istnieje na terenie Hull i okolic od kilku lat. Jej celem jest inicjowanie spotkań i wspólnych aktywności mieszkańców, przy okazji działając dobroczynnie na rzecz lokalnej społeczności.

We wtorek 19 grudnia Święty Mikołaj będzie miał swój ostatni przystanek na trasie przed świętami w tym obszarze. Około godziny 18:00 pojawi się w okolicy Wold Road, gdzie będzie przejeżdżał na tradycyjnych saniach. Pojazd został udekorowany lampkami bożonarodzeniowymi oraz zaopatrzony we własne śnieżne armatki. Mieszkańcy będą mieli możliwość podziwiania pięknie ozdobionego pojazdu Świętego Mikołaja, a także do wsparcia organizacji charytatywnej datkami.

Widowisko organizowane przez Hull Wyke Round Table to atrakcja kierowana szczególnie do dzieci, które będą miały niepowtarzalną okazję do spotkania na żywo swojego ulubionego świętego. Wspaniałe chwile i świąteczny klimat gwarantowany!

Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie organizacji na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 689, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń