Przedświąteczny koncert w Hull City Hall – The Searchers

Arkadiusz Lorenc | 09.12.2018 | Koncerty


Boże Narodzenie to czas radości – świętuj je razem z innymi pasjonatami muzyki w Hull City Hall i baw się wyśmienicie biorąc udział w dwóch wyjątkowych koncertach, które odbędą się 22 i 23 grudnia. Pierwszego dnia na scenie pojawią się giganci disco Boney M i goście specjalni – grupa Odyssey, natomiast drugiego dnia będzie można posłuchać zespołu The Searchers i ich największych przebojów.

THE SEARCHERS CHRISTMAS SHOW – 23 GRUDNIA, godz. 19:00

W tym roku grupa The Searchers po raz ostatni zagra swój kultowy koncert świąteczny The Christmas Show. Po zagraniu rok w rok 31 wspaniałych koncertów zespół postanowił całkowicie zrezygnować z tras koncertowych. Tegoroczne show będzie idealnym sposobem na pożegnanie grupy i da możliwość wzięcia udziału w show po raz ostatni.

Tego wieczoru muzycy zagrają wszystkie swoje największe hity, które podbiły listy przebojów, a 3 z nich znalazły się nawet na miejscu pierwszym – „Sweet For My Sweet” „Don’t Throw Your Love Away” oraz „Needles and Pins”. W koncercie wezmą też udział goście specjalni – grupy Vanity Fare i The Aces.

The Christmas Show to koncert pełen nostalgii i pozytywnej energii, w trakcie którego wprost nie można się oprzeć klaskaniu w rytm muzyki i śpiewaniu razem z wokalistami. Rozpocznij tegoroczne Święta w przyjaznej atmosferze i z uśmiechem na ustach!

Cena biletów to £29,50 za osobę. Bilety można zarezerwować TUTAJ.

ilość wszystkich wyświetleń: 151, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń