Przedświąteczny koncert w Hull City Hall – Boney M & Odyssey

Arkadiusz Lorenc | 09.12.2018 | Koncerty


Boże Narodzenie to czas radości – świętuj je razem z innymi pasjonatami muzyki w Hull City Hall i baw się wyśmienicie biorąc udział w dwóch wyjątkowych koncertach, które odbędą się 22 i 23 grudnia. Pierwszego dnia na scenie pojawią się giganci disco Boney M i goście specjalni – grupa Odyssey, natomiast drugiego dnia będzie można posłuchać zespołu The Searchers i ich największych przebojów.

BONEY M i ODYSSEY – 22 GRUDNIA, godz. 19:30

Świętuj Boże Narodzenie w stylu disco i posłuchaj koncertu dwóch największych legend z tamtej ery. Boney M to grupa, która ma na swoim koncie ponad 150 milionów sprzedanych płyt i takie przeboje, jak „Brown Girl in the Ring” „Daddy Cool” „Rasputin” „Sunny” „Ma Baker” „”Belfast „Painter Man” „Hooray Hooray it’s a Holiday” oraz niezapomniane „Rivers of Babylon”, drugi najlepiej sprzedający się singiel w Wielkiej Brytanii.

Gośćmi specjalnymi będzie zespół Odyssey, który zagra swoje największe hity, między innymi „Native New Yorker” „If You’re Looking For a Way Out” „Inside Out” „Going Back To My Roots” i singiel, który sprzedał się w milionach kopii – „Use It Up and Wear It Out”.

Wieczór w rytmie disco to idealny sposób na oryginalne Święta.

Cena biletów to £33 za osobę. Bilety można zarezerwować TUTAJ.

ilość wszystkich wyświetleń: 217, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń