Profesjonalne doradztwo finansowe dla polskich mam w UK

Arkadiusz Lorenc | 15.04.2018 | Szkolenia, Biznes


Zespół Albion Financial Advice to firma, która zajmuje się udzielaniem profesjonalnych porad prawnych Polakom na emigracji. W kwietniu organizują wyjątkowe spotkanie w centrum biznesowym, które będzie przeznaczone szczególnie dla kobiet z Hull i okolic.

Celem wydarzenia jest rozmowa z Polkami mieszkającymi w Wielkiej Brytanii, które chciałyby podnieść jakość swojego życia za granicą. Agnieszka Ostrowska, główna organizatorka wydarzenia, zadbała o odpowiednią tematykę trwającego trzy godziny panelu, która ma być odpowiedzią na pytania i wątpliwości Polskich kobiet w UK. Poruszane tematy będą uwzględniały zagadnienia związane z macierzyństwem, wychowaniem i edukacją dzieci, a także z rozwojem osobistym.

Lista tematów, które zostaną omówione przez profesjonalistów, będzie znajdowała się w przewodniku, który dostanie każdy uczestnik spotkania. Będą to:

  1. Proces zakupu domu. Co zrobić, by kupić dom?
  2. Benefity dla rodzin. Jak aplikować?
  3. Zdrowy tryb życia. Jak zacząć? Jak ćwiczyć?
  4. Edukacja polskich dzieci. Wykształcenie wyższe – jak je zdobyć w UK, a jak w Polsce?

Organizatorzy zapewnią poczęstunek oraz kawę dla wszystkich gości.

Dodatkową atrakcją będą konkursy z ciekawymi nagrodami, które zostaną wylosowane wśród uczestników spotkania. Nagrody będą ufundowane przez salon kosmetyczny Kingi Michalczak (do wyboru relaksujący masaż bądź zabieg kosmetyczny dobrany do konkretnego rodzaju skóry) oraz trenera personalnego Kamila Nieznanego (dwie darmowe profesjonalne sesje treningowe).

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć na stronie organizatorów na Facebooku.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń