Powitalna parada Świętego Mikołaja w Prince’s Quay

Arkadiusz Lorenc | 07.11.2019 | Dla Dzieci


Okres przedświąteczny zbliża się wielkimi krokami, a z tej okazji w Hull pojawi się Święty Mikołaj, który zostanie tutaj aż do Bożego Narodzenia! Dołącz do innych mieszkańców miasta i 17 listopada weź udział w powitalnej paradzie na cześć świętego. Pochód wyruszy z placu Kingston Square przy New Theatre o godzinie 11:00 i przejdzie głównymi ulicami miasta, robiąc przystanek na Queen Victoria Square, gdzie będzie można posłuchać na żywo piosenek świątecznych w wykonaniu chóru. Mikołaj dotrze do swojej siedziby w Princes Quay Shopping Centre około godziny 12:15, gdzie oficjalnie otworzy wrota do wspaniałej zimowej krainy Quayvaria i włączy świąteczne oświetlenie centrum handlowego.

Ulubiony święty dzieci będzie rezydował w Princes Quay Shopping Centre od 17 listopada do 24 grudnia, gdzie każdego dnia będzie można go odwiedzać. Wizyta u Świętego Mikołaja to niezwykłe przeżycie dla dzieci, które będą miały możliwość poznania swojego ulubieńca.

Podczas każdego spotkania najmłodsi będą mogli odwiedzić magiczną krainę, w której znajduje się pracownia Świętego Mikołaja. Dzieci będą mogły oglądać elfy i wróżki, uwijające się przy pracy nad prezentami, a także osobiście przekazać swój list Świętemu Mikołajowi. Wizyta w świątecznej krainie to niepowtarzalna okazja do posłuchania bożonarodzeniowych opowieści i śpiewania kolęd. Każde dziecko dostanie wyjątkowy upominek od Mikołaja – magiczne fasolki.

Koszt udziału w zabawie to £6 za dziecko + dwie osoby dorosłe (każdy dodatkowy dorosły będzie musiał dopłacić £1). Bilet wstępu dla dzieci do pierwszego roku życia kosztuje £3. Istnieje możliwość rezerwacji biletów na stronie internetowej Prince’a Quay, jednak nie jest to obowiązkowe.

Świąteczna kraina Quayvaria jest zlokalizowana naprzeciwko Ernest Jones w centrum handlowym.

Więcej informacji na temat świątecznej parady i krainy Świętego Mikołaja jest dostępnych na stronie Princes Quay na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 340, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń