Poranek z kawą – Macmillan Coffee Morning

Arkadiusz Lorenc | 24.09.2018 | Charytatywne


Macmillan Coffee Morning to jedno z największych wydarzeń tego typu na świecie, które polega na zbieraniu datków na pomoc osobom zmagającym się z rakiem. Po raz pierwszy zostało zorganizowane w 1990 roku i od tego czasu w całej Wielkiej Brytanii jest powtarzane cyklicznie co rok, każdorazowo zbierając miliony funtów na walkę z nowotworami. Udział w akcji bierze nie tylko wiele restauracji i instytucji, ale także osób prywatnych, które urządzają swoje własne spotkania przy porannej kawie.

W tym roku w spotkaniu będzie można wziąć udział także w Hull – 29 września Macmillan Coffee Morning odbędzie się w Ings Centre i będzie trwał od godz. 10:00 do 14:00. Każdy będzie miał możliwość zamówienia pysznego pieczywa, słodkich wypieków i gorących napojów. Organizatorzy przewidzieli też dodatkową rozrywkę w postaci loterii fantowej.

Zbierz rodzinę i znajomych i wspólnie spędźcie miło poranek, przy okazji robiąc dobry uczynek i wspierając osoby walczące z rakiem. Każda pomoc jest na wagę złota!

Istnieje możliwość wynajęcia stoiska na czas trwania spotkania – koszt to £10.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie ma ograniczeń wiekowych, jednak wszystkie dzieci musza znajdować się pod opieką osoby dorosłej.

Więcej informacji o akcji jest dostępnych na stronie internetowej Macmillan Coffee Morning, pod numerem telefonu: 07391 844782, pod adresem email: blackrosejewellery13@gmail.com.

ilość wszystkich wyświetleń: 617, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń