Pokochaj swoje środowisko – warsztaty w The Deep

Arkadiusz Lorenc | 17.05.2018


Oceanarium The Deep zaprasza wszystkich zainteresowanych środowiskiem przyrodniczym i zwierzętami na serię spotkań tematycznych POKOCHAJ SWOJE ŚRODOWISKO. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak ważna jest dla naszej planety ochrona dzikiej natury i w jaki sposób każdy z nas może pomóc.

The Deep to placówka, która od lat zajmuje się szerzeniem informacji na temat środowiska w sposób przystępny dla osób w każdym wieku. Warsztaty, które będą trwały od soboty 26 maja do niedzieli 3 czerwca, są skierowane dla całych rodzin i będą przyjazne zarówno dla młodzieży, seniorów, jak i dla najmłodszych uczestników. Mają na celu nie tylko naukę, ale też zapewnienie dobrej zabawy i przyjaznej atmosfery, które zachęcą do angażowania się w sprawy środowiska.

Podczas planowanych spotkań będzie można między innymi zasiać własne kwiaty polne z nasionek, które będzie można później wykorzystać w swoim przydomowym ogródku. Załoga The Deep zorganizuje liczne warsztaty rękodzieła związane z tematyką przyrodniczą, w których każdy będzie mógł wykazać się odrobiną kreatywności. Odwiedzający oceanarium będą mogli podążać szlakiem tematycznym RATUJ NASZE MORZA, który w przystępny sposób przedstawi wiedzę na tematy ochrony morskich ekosystemów.

Dla najmłodszych uczestników spotkań The Deep przewiduje wiele specjalnych rozrywek, które nie pozwolą nawet na chwilę nudy. Przy okazji warsztatów POKOCHAJ SWOJE ŚRODOWISKO odwiedzający mogą zapoznać się z regularną ofertą oceanarium i skorzystać z wybranych atrakcji, takich jak występy nurków czy pokazy w basenie.

Oceanarium jest czynne codziennie w godzinach 10:00 – 18:00 (ostatnie wejście o godzinie 17:00). Najlepiej jest je odwiedzić od razu po otwarciu lub po godzinie 15:00, ponieważ w środku dnia panuje zazwyczaj największy ruch.

Bilety na wydarzenie można kupić online na stronie internetowej The Deep. Ich koszt to £13.50 dla osoby dorosłej i £11.50 dla dziecka.

Oceanarium oferuje płatny parking (£3 za sześć godzin) oraz sieć parkingów alternatywnych (ich mapa dostępna jest TUTAJ).

Więcej informacji można uzyskać pod adresem email: info@thedeep.co.uk lub pod numerem telefonu: 01482 381000.

ilość wszystkich wyświetleń: 256, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń