Pokazy hula hop w wykonaniu Angie Mack

Arkadiusz Lorenc | 18.08.2018 | Sportowe


Jeśli szukasz pomysłu na spędzenie niedzielnego popołudnia z rodziną, niesamowite występy Angie Mack na Queen Victoria Square to coś, czego nie możesz przegapić! Artystka działa na terenie całej Wielkiej Brytanii, a każdy jej pokaz cieszy się dużym powodzeniem wśród publiczności.

Wśród swojego repertuaru ma wiele różnych choreografii, które wykonuje przy użyciu ciekawych rekwizytów i zaskakujących kostiumów, które nadają jej niepowtarzalny urok i styl.

Występy artystki to świetna okazja do wspólnej zabawy – za każdym razem ochotnicy z publiczności zostają zaproszeni na scenę i mogą przekonać się na własnej skórze, jak wiele radości daje kręcenie hula hop. To zabawa, w której każdy może wziąć udział, bez względu na wiek i umiejętności – wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Swoimi występami artystka pokazuje, jak coś pozornie prostego może przerodzić się w niezwykłą sztukę wizualną.

Oprawę pokazu będzie stanowiła odpowiednio dobrana energetyczna muzyka, która porwie publiczność i sprawi, że każdy będzie chciał kręcić hula hop w jej rytmie!

W niedzielę 19 sierpnia odbędą się trzy oddzielne pokazy:
11:00 – Queen Victoria Square do Trinity Square
14:00 – Queen Victoria Square do Jameson Street
16:00 – Queen Victoria Square do Trinity Square

Udział w pokazach jest całkowicie bezpłatny.
Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej Angie Mack.

ilość wszystkich wyświetleń: 691, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń