Pokaz duetu tanecznego REMEMBERING THE MOVIES

Arkadiusz Lorenc | 03.03.2019 | Koncerty


REMEMBERING THE MOVIES to wyjątkowe przedstawienie, które przeniesie cię wprost do magicznego świata największych klasyków kinowych. 25 marca w Bonus Arena dwójka utalentowanych tancerzy, Aljaz Skorjanec i Janette Manrara, znanych z programu BBC One Strictly Come Dancing, przedstawi układy taneczne, które pochodzą z oscarowych produkcji filmowych.

Występ REMEMBERING THE MOVIES da możliwość poznania na nowo i pokochania najsłynniejszych musicali filmowych – od Złotej Ery Hollywood, aż do współczesnych mega-produkcji. Niezwykle utalentowany duet tancerski odtworzy układy tańczone na ekranie przez takie sławy, jak Audrey Hepburn, Gene Kelly czy Marilyn Monroe. Widzowie będą mieli również możliwość obejrzeć na żywo najsłynniejsze sceny z kultowych musicali – Saturday Night Fever, The Greatest Showman, La La Land, Cabaret, a nawet zobaczyć układ na cześć Jamesa Bonda!

Daj się ponieść emocjom i spędź wyjątkowy wieczór pełen znanych piosenek i układów filmowych w wykonaniu najlepszej pary ze Strictly Come Dancing.

Ceny biletów na występ zaczynają się od £44.27. Można je można zarezerwować online, za pośrednictwem strony internetowej Bonus Arena.

Więcej informacji na temat wydarzenie jest dostępnych na stronie internetowej REMEMBERING THE MOVIES oraz pod numerem telefonu: 0844 8585025.

ilość wszystkich wyświetleń: 231, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń