Pint of Poetry – Kufel Poezji

Arkadiusz Lorenc | 13.03.2019 | Koncerty, Charytatywne


W ostatnią sobotę marca w Marist Parish Hall odbędzie się koncert charytatywny na rzecz potrzebujących dzieci z Hull i okolic. Tego wieczora na scenie będzie prezentowa poezja mówiona i śpiewana w dwóch językach – polskim oraz angielskim. Wszystkie zyski z wydarzenia zostaną przekazane organizacji Cash for Kids Viking FM, która zajmuje się pomocą lokalnym dzieciom z biednych rodzin i umożliwia im osiągnąć lepszy start w życiu.

Organizatorzy zapraszają wszystkich na dwujęzyczny koncert, podczas którego wystąpią najlepsi lokalni angielscy i polscy artyści, a w tym utalentowani poeci i poetki. Tego wieczoru będzie można usłyszeć utwory w wykonaniu Vicky Foster, Matta Nicholsona, Paula Maxey’a, Magdy Czułej i Tomka Lewandowskiego. Wszystkie występy będą na najwyższym poziomie – zdrowa dawka najlepszej poezji i muzyki gwarantowana.

W trakcie wydarzenia przewidziano również aukcję charytatywną, z której pieniądze zostaną przekazane na cel dobroczynny. Dodatkowo podczas koncertu będzie można korzystać z baru z napojami oraz nabyć przekąski przygotowane specjalnie na tę okazję przez Polską Restaurację Kuchnia.

Początek o godzinie 20:00.

Bilet wstępu kosztuje £5 za osobę – pieniądze z biletów zostaną przekazane organizacji Cash for Kids. Wydarzenie nie ma ograniczenia wiekowego.

Więcej informacji na temat koncertu i artystów jest dostępnych na stronie wydarzenia na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 271, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń