Piknik z Kubusiem Puchatkiem

Arkadiusz Lorenc | 23.07.2018 | Dla Dzieci


Jeśli szukasz ciekawego sposobu na spędzenie czasu z całą rodziną, piknik organizowany przez Prospect Centre to coś właśnie dla ciebie! Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją dla najmłodszych do spędzenia popołudnia w magicznym towarzystwie postaci z ulubionej bajki dla dzieci – Kubusia Puchatka i Tygryska. Piknik ma być okazją do świętowania tegorocznej premiery filmu Disneya „Krzysiu, gdzie jesteś?”, którego scenariusz powstał na podstawie opowiadań o Kubusiu Puchatku.

Podczas spotkania dzieci będą miały okazję poznać postaci z bajki i zrobić sobie z nimi pamiątkowe fotografie. Przewidziano wiele dodatkowych aktywności i rozrywek, takich jak dekorowanie własnego słoiczka z miodem, który następnie można zabrać ze sobą do domu oraz liczne sesje czytania książek, w czasie których dzieci będą miały okazję posłuchać na żywo opowieści o Kubusiu Puchatku.

Organizatorzy zadbali także o jedzenie i picie dla najmłodszych – w trakcie pikniku odbędzie się darmowy lunch złożony z pysznych przekąsek i napojów.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc za pośrednictwem strony internetowej (TUTAJ). Bilety obowiązują tylko dzieci – dorośli opiekunowie nie muszą ich rezerwować dla siebie. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi tylko 75 biletów.

Piknik będzie trwał od godziny 11:00 do godziny 15:00 i można w nim wziąć udział o dowolnej porze w tym przedziale czasowym.

Weź udział i razem z dzieckiem spędź popołudnie w magicznej krainie Kubusia Puchatka!

ilość wszystkich wyświetleń: 814, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń