Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Arkadiusz Lorenc | 16.05.2018 | Dla Dzieci


W tym roku Polska Szkoła im. Ireny Sendlerowej w Hull organizuje piknik z okazji Dnia Dziecka, na który są zaproszeni nie tylko rodzice, dzieci czy dziadkowie uczniów, ale też wszyscy mieszkańcy miasta i okolic. Piknik, który odbędzie się 2 czerwca w Victoria Dock Village Hall, będzie idealnym sposobem na spędzenie tego święta w rodzinnej atmosferze.

Dzięki zaangażowaniu rodzców, podczas wydarzenia będzie można korzystać z licznych atrakcji dla starszych i młodszych. Przewidziano między innymi dwa zamki dmuchane (dostosowane dla mniejszych i większych dzieci), nadmuchiwaną platformę do walk sumo, konkurs „Mam Talent”, malowanie twarzy w specjalne wzory oraz kiermasz zabawek. Podczas pikniku dorośli również nie będą się nudzić – mogą wziąć udział w śpiewaniu karaoke razem z dziećmi oraz w wieli licznych zabawach i konkursach dla całej rodziny. Organizatorzy przewidzieli na ten dzień wiele interesujących pokazów, na przykład pokaz zumby, samoobrony KravMaga, piłki nożnej w wykonaniu Friendly Soccer Academy czy pokaz Thermomix.

Na uczestników festynu będą czekały liczne napoje i przekąski – będzie można spróbować pysznych kiełbasek i hamburgerów z grilla, waty cukrowej i popcornu robionych na miejscu, a także domowych ciast.

Piknik umili występ zespołu muzycznego Humber Strike oraz recital muzyczno-poetycki Andrzeja Gaj. Wieczorem zostanie też zorganizowana dyskoteka dla dzieci.

Udział w pikniku jest całkowicie bezpłatny – trzeba będzie jednie zapłacić za korzystanie z atrakcji. Przyjdź ze swoim dzieckiem i razem spędźcie jego święto w miłej atmosferze, korzystając z oferowanych rozrywek.

Więcej informacji na temat pikniku rodzinnego jest dostępnych na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

Podana wcześniej informacja, że korzystanie z dostępnych atrakcji jest bezpłatne, była błędna. Przepraszamy za wynikłe z tego powodu nieporozumienia. 

ilość wszystkich wyświetleń: 706, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń