Parada powitalna i wizyta w grocie Świętego Mikołaja w Princes Quay

Arkadiusz Lorenc | 10.11.2018 | Dla Dzieci


Okres przedświąteczny jest już coraz bliżej, a z tej okazji w Hull pojawi się Święty Mikołaj, który zostanie tutaj aż do Bożego Narodzenia! Dołącz do innych mieszkańców miasta i 18 listopada weź udział w powitalnej paradzie na cześć świętego. Pochód wyruszy z placu Kingston Square przy New Theatre o godzinie 11:00 i przejdzie głównymi ulicami miasta, robiąc przystanek na Queen Victoria Square, gdzie będzie można posłuchać na żywo piosenek świątecznych w wykonaniu chóru. Mikołaj dotrze do swojej siedziby w Princes Quay Shopping Centre około godziny 12:15, gdzie oficjalnie otworzy swoją grotę i włączy świąteczne oświetlenie centrum handlowego.

Ulubiony święty dzieci będzie rezydował w Princes Quay Shopping Centre od 18 listopada do 24 grudnia, gdzie każdego dnia będzie można go odwiedzać. Wizyta u Świętego Mikołaja to niezwykłe przeżycie dla dzieci, które będą miały możliwość na żywo poznać swojego ulubieńca.

Podczas każdego spotkania na najmłodszych będą czekały takie atrakcje, jak podróż do magicznej stajni reniferów i rozmowa z mówiącym reniferem Jingles czy wizyta w warsztacie elfów, w trakcie której dzieci będą mogły własnoręcznie wykonać świąteczne dekoracje. Wizyta w grocie Świętego Mikołaja to niepowtarzalna okazja do posłuchania bożonarodzeniowych opowieści i śpiewanie kolęd wraz z jego pomocnikami – reniferami i elfami. Każde dziecko dostanie wyjątkowy upominek od Mikołaja, a za dodatkową opłatą będzie nawet mogło sobie z nim zrobić pamiątkowe zdjęcie w jego magicznej krainie.

Koszt udziału w zabawie to £6 za dziecko + dwie osoby dorosłe (każdy dodatkowy dorosły będzie musiał dopłacić £1). Bilet wstępu dla dzieci do pierwszego roku życia kosztuje £3.

Grota Świętego Mikołaja jest zlokalizowana na 2 poziomie centrum handlowego.

Organizatorzy przypominają, że w grocie obowiązuje zakaz robienia własnych zdjęć.

Więcej informacji na temat świątecznej parady i groty Świętego Mikołaja jest dostępnych na stronie Princes Quay na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 417, dzisiaj: 2

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń