Ozdoby świąteczne – warsztaty dla dzieci

Arkadiusz Lorenc | 06.12.2017 | Dla Dzieci


Dzieci w wieku do lat 12 mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach z wytwarzania ozdób bożonarodzeniowych, które zorganizowane zostaną przez biblioteki w Hull. Spotkania odbędą się dwa razy w okresie przedświątecznym – pierwsze będzie miało miejsce w Hull Central Library (sobota, 9 grudnia, w godzinach 10:30 – 12:00), a drugie w Greenwood Avenue Library (środa, 20 grudnia, w godzinach 14:00 – 15:00).

Warsztaty będą wspaniałą okazją do dobrej zabawy, połączonej z rozwijaniem talentu plastycznego u dzieci. Maluchy będą mogły spróbować własnych sił w tworzeniu ozdób i kartek świątecznych, które następnie zabiorą ze sobą do domu.

Spotkania kierowane są do całych rodzin, które będą miały okazję do wspólnego spędzenia czasu w kreatywny sposób. Uczestnicy w wieku poniżej 8 lat mogą brać udział w warsztatach tylko w towarzystwie dorosłego opiekuna.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Tematyczne spotkania świąteczne to część cyklicznych warsztatów „Make & Take”, organizowanych przez Hull Central Library w każdą środę w godzinach 17:30 – 18:30.

ilość wszystkich wyświetleń: 1366, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń