Okazja na niecodzienne zakupy podczas listopadowej edycji Humber Street Market

Arkadiusz Lorenc | 10.11.2017 | Koncerty


W trzecią niedzielę każdego miesiąca klub muzyczny Früit udostępnia swój lokal dla sprzedawców i lokalnych przedsiębiorców podczas Humber Street Market. Jest to wspaniała okazja do spędzenia czasu na zakupach w niecodziennym otoczeniu i atmosferze. Udział w wydarzeniu pozwala na zapoznanie się z ofertą miejscowych sprzedawców, którzy prezentują swoje produkty na stoiskach ustawionych wewnątrz klubu. Uczestnicy mogą liczyć na znalezienie atrakcyjnych okazji, ponieważ wielu wystawców decyduje się na obniżkę cen w trakcie spotkania.

Przed klubem staną food trucki lokalnych przedsiębiorców, w których będzie można kupić smaczne przekąski do zjedzenia wprost na ulicy. Dostępne będą również różnorodne napoje, między innymi kawa, herbata czy szeroki wybór kraftowego piwa oferowanego przez Früit.

Humber Street Market to przede wszystkim okazja do zakupów, ale również do dobrej zabawy w towarzystwie interesujących osób w każdym wieku. Atmosferę wydarzenia podkreślą charakterystyczne dla lokalu występy artystów, którzy zagrają na żywo utwory w wersji akustycznej.

ilość wszystkich wyświetleń: 713, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń