Odwiedź fascynujący świat Opowieści z Narnii

Arkadiusz Lorenc | 11.03.2018 | Dla Dzieci


Kościół parafialny w Hull zaprasza wszystkich chętnych do wejścia do świata magii i baśni do odwiedzenia specjalnie przygotowanej krainy Opowieści z Narnii. Atrakcja będzie działała przy Hull Community Church od 26 do 31 marca. W ubiegłym roku akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem – być może w tym roku będzie ono jeszcze większe!

Atrakcja jest skierowana przede wszystkim do najmłodszych, dla których wyprawa do Narnii może okazać się niezapomnianym przeżyciem i spełnieniem dziecięcych marzeń. Wydarzenie pomoże im odkryć, co oznacza zdrada, a także poznać prawdziwą wartość męstwa, bohaterstwa i poświęcenia.

Pierwszym krokiem będzie odebranie specjalnego paszportu do Narnii, który pozwoli na wstęp do zaczarowanej krainy. Następnie wystarczy tylko przekroczyć ukryte w szafie przejście, a magiczny świat stanie otworem. Oferowanymi atrakcjami będzie między innymi kuszenie przez Białą Czarownicę, wizyta w jaskini Pana Tumnusa, odwiedziny kuchni Pani Beaver czy spotkanie oko w oko z lwem Aslan. Wszyscy chętni będą mogli również wziąć udział w przygotowaniach i przebiegu kampanii wojennej mieszkańców Narnii oraz zostać koronowanymi na czterech tronach królewskiej stolicy Ker-Paravel.

Wędrówka po Narnii to wspaniała przygoda dla dzieci, a dopracowana sceneria i profesjonalnie przedstawione postacie zapewnią odpowiedni naturalizm i pozwolą na lepsze wczucie się w magiczny świat. Podczas zwiedzania będzie można robić zdjęcia, które będą dodatkową pamiątką z wycieczki.

Bilety wstępu kosztują £4 za osobę (dzieci do 12 miesiąca życia mogą wziąć udział w wydarzeniu za darmo). Dostępna jest opcja biletu rodzinnego w specjalnej, niższej cenie –  £14 za rodzinę złożoną z 4 osób. Członkowie lokalnej społeczności mogą kupić bilety w kościele w tańszej cenie – £2.5 za osobę.

Bilety można kupić na stronie internetowej.

ilość wszystkich wyświetleń: 444, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń