Odkryj magię nadchodzących świąt w Hull Museums Quarter

Arkadiusz Lorenc | 10.11.2017 | Koncerty, Dla Dzieci, Zabawy


W tym roku we wspaniały, świąteczny nastrój wprowadzi cię The Magic of Christmas, wydarzenie organizowane przez Hull Museums Quarter. To niepowtarzalna okazja do zwiedzenia zimowej krainy, zlokalizowanej w Streetlife Museum oraz wzdłuż High Street, która pokaże piękno świąt rodem z powieści Dickensa. Organizatorzy zapewniają szereg atrakcji dla całej rodziny, oprawionych teatrem ulicznym oraz licznymi występami muzycznymi chórzystów w towarzystwie orkiestry dętej. Mieszkańcy Hull będą mogli spróbować rozgrzewających napojów i jedzenia na tradycyjnym jarmarku świątecznym.

Najmłodsi mogą liczyć między innymi na przejażdżkę tradycyjną karuzelą oraz na spotkanie z popularnym niedźwiedziem polarnym Bjornem, którego będą mogły zobaczyć wewnątrz Streetlife Museum. Maluchy będą miały możliwość zrobienia sobie zdjęcia na saniach Świętego Mikołaja w otoczeniu prawdziwych reniferów w Scale Lane. Dodatkową atrakcją będą wycieczki po zimowej krainie w towarzystwie osoby opowiadającej bajki dla dzieci.

Streetlife Museum oferuje natomiast niepowtarzalne spotkanie z bohaterami „Opowieści wigilijnej” – odwiedzający będą mogli przyglądać się przygotowaniom do wieczerzy wigilijnej Pana i Pani Fezziwig, co pozwoli im przenieść się na moment w czasy epoki wiktoriańskiej.

Udział w wydarzeniu The Magic of Christmas jest darmowy, jednak niektórej atrakcje mogą wymagać kupna dodatkowych biletów.

ilość wszystkich wyświetleń: 1144, dzisiaj: 2

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń