Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

Arkadiusz Lorenc | 20.10.2018 | Religijne, Koncerty


Polska Parafia w Hull zaprasza wszystkich Polaków do wspólnego świętowania 100-lecia odzyskania Niepodległości przez nasz kraj. Obchody będą trwały od 16 do 18 listopada, a punktem kulminacyjnym będzie uroczysty koncert młodzieżowej Orkiestry Dętej z Tarnowa Podgórnego, który odbędzie się w piątek 16 listopada w Sali obok plebanii.

Organizatorzy zachęcają wszystkich do wspólnej modlitwy za Ojczyznę, odwiedzenia Polski oraz do uczczenia pamięci wszystkich osób, które oddały życie za nasz kraj.

Członkowie Orkiestry Dętej z Tarnowa Podgórnego będą gościli w parafii w Hull w dniach 15-19 listopada. Podczas koncertu będzie można usłyszeć grę aż 40 utalentowanych artystów z Polski i wraz z nimi śpiewać piosenki patriotyczne. Na miejscu będzie także dostępny bufet z przekąskami dla uczestników.

Koszt udziału w koncercie to £5 dla osoby dorosłej, dzieci i młodzież mają wstęp darmowy.

Dodatkowo orkiestra weźmie udział w liturgiach Mszy Świętych w dniach:

SOBOTA, 17 LISTOPADA – godz. 18:30, kościół St. Vincent’s w Hull

NIEDZIELA, 18 LISTOPADA – godz. 9:30, kościół St. Peter’s w Scarborough

NIEDZIELA, 18 LISTOPADA – godz. 13:30, kościół St. George’s w York

NIEDZIELA, 18 LISTOPADA – godz. 17:00, kościół St. Wilfrid’s w Hull

Organizatorzy proszą o pomoc wszystkich wiernych, którzy byliby chętni przyjąć członków orkiestry na czas ich pobytu w Hull i zagwarantować transport z miejsca na miejsce.

Więcej informacji o obchodach jest dostępnych na stronie internetowej Polskiej Parafii w Hull i na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 775, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń