Nauczyciele nie mówią ci wszystkiego! Niski poziom edukacji dzieci w Anglii?

macgreg | 16.01.2019 | Szkolenia, Dla Dzieci


Przyjdź z dzieckiem na to spotkanie. Wejście jest darmowe po uprzedniej rejestracji. Miejsca ograniczone!

REZERWACJAhttps://www.eventbrite.co.uk/e/uwaga-rodzice-tickets-54658672561

Polscy rodzice dzieci w angielskich szkołach często porównują poziom nauczania w Anglii do tego w znanego im z Polski. Mają wrażenie, że w Polsce był on zdecydowanie wyższy i ich dzieci nie wykorzystują swojego potencjału uczęszczając do angielskiej szkoły. Czy mają rację?

Rodzice boją się, że nauczyciele nie mówią im wszystkiego – i to jest często prawda! System oceniania oraz klasyfikacji uczniów pozostaje dla nich niewiadomą i nie ma się co dziwić, ponieważ szkoła nie informuje rodziców o tym jak ten system działa oraz jakie są tego konsekwencje.

Dlatego dysponujący 20-letnim doświadczeniem w sektorze edukacji Paul Mandalia organizuje specjalne spotkania dla polskich rodziców dzieci w wieku 7-12 lat podczas których wyjaśnia działanie brytyjskiego system edukacji oraz zagrożenia dla dzieci wynikające z braku świadomości rodziców.

Podczas tych spotkań rodzice otrzymują odpowiedzi na swoje pytania dotyczące edukacji oraz przyszłości ich dzieci.

Najbliższe spotkanie odbedzie się we czwartek 17-tego stycznia o godzinie 19.00 w Hull – budynek C4DI przy ulicy Queen Street (na przeciwko oceanarium The Deep). Wejście jest darmowe po uprzedniej rejestracji. Miejsca ograniczone!

Spotkanie potrwa około 1 godziny i będzie okazją do zdobycia cennej wiedzy na temat tego jak wspierać dzieci w nauce aby uniknęły pułapek angielskiego systemu edukacji i osiągnęły w życiu zdecydowanie więcej.

Nie daj barierze językowej czy kulturowej ograniczać rozwoju twojego dziecka! Weź sprawy w swoje ręce. Zobacz jak działa system edukacji w Anglii i wyjaśnij wszelkie swoje wątpliwości.

Jeśli masz wątpliwości, czy zrozumiesz przedstawione na spotkaniu informacje, to mamy świetną wiadomość – Agnieszka Ostrowska, która czynnie wspiera polskie rodziny w UK, dostarczy tłumaczenia na żywo.

ilość wszystkich wyświetleń: 725, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń