Najlepsza impreza w stylu wspaniałych lat 60.

Arkadiusz Lorenc | 30.03.2018 | Koncerty


Na życzenie publiczności, na jedną, jedyną noc do Hull powróci wyjątkowe wydarzenie – The Sensational 60’s Experience. Tym razem pięć legendarnych gwiazd wystąpi na scenie w nowej odsłonie i sprawi, że nigdy nie zapomnisz tej nocy!

Impreza organizowana w Hull City Hall to absolutny must see tego sezonu. Wyjątkowy dobór artystów zapewni autentyczny klimat lat 60. i wprawi widzów w przyjemny, lekko nostalgiczny nastrój.

MIKE PENDER to absolutna gwiazda epoki, artysta przez długi czas był głównym wokalistą zespołu THE SEARCHERS. Ich największe hity to między innymi Needles and Pins, When You Walk In The Room, Sweets For My Sweet oraz Sugar And Spice.

CHRIS PARLOWE, wcześniej znany jako CHRIS PARLOWE AND THE THUNDERBIRDS, rozpoczął swoją karierę jeszcze w latach 50. Jego kariera rozwijała się w szybkim tempie i zaczął podróżować z koncertami po Europie – do dzisiaj jeździ w trasy po całym kontynencie. Jest znany z takich klasyków, jak Out Of Time, Handbags, The Heartaches Begin oraz Reach Out I’ll Be There. Cover jednego z jego utworów – Glad Rags – został nagrany przez samego Roda Stewarta.

Przez większość lat 60. HERMAN HERMITS  był postacią dominującą na scenie międzynarodowej. Od rozpoczęcia działalności w 1964 roku zespół wydał ponad 23 piosenki, które znalazły się w top 20 najlepszych utworów i 10 albumów, które okazały się wielkimi hitami. W trakcie swojej działalności artyści sprzedali ponad 75 000 000 płyt na całym świecie. Największe przeboje zespołu to Mrs Brown You’ve Got A Lovely Daughter, Silhouettes, There’s A Kind Of Hush, Henry V111, Something Is Happening czy I’m Into Something Good oraz wiele innych. Grupa do tej pory gra ponad 200 występów rocznie i utrzymuje stała pozycję w dzisiejszym show-biznesie.

Założony na początku lat 60. zespół THE FORTUNES nagrał takie klasyki, jak You’ve Got Your Troubles, Here It Comes Again, Storm in a Teacup oraz Freedom Come, Freedom Go. Szczyt ich kariery przypadł na lata 70., jednak już ich wcześniejsze utwory odniosły wielki sukces komercyjny. Zespół od lat pozostaje jedną z najbardziej znanych grup muzycznych w Wielkiej Brytanii i cieszy się dużym zainteresowaniem na arenie międzynarodowej.

THE NEW AMEN CORNER to zespół, który wciąż ma duże znaczenie na scenie muzycznej w całej Europie. Ich występy zazwyczaj zawierają takie hity, jak If Paradise Is Half As Nice oraz Bend Me Shape Me.

Udział w koncercie tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Cena biletu to £27 za osobę.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać pod numerem telefonu: 01482 300 306.

Bilety można zarezerwować na stronie internetowej Hull City Hall. Warto się spieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

ilość wszystkich wyświetleń: 791, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń