Otwarcie Biznes Cafe Club

macgreg | 16.11.2017 | Szkolenia, Biznes


NIE ZAPRASZAM CIĘ na spotkanie networkingowe ale na spotkanie ludzi wierzących w PRAWDZIWE, AUTENTYCZNE relacje w biznesie i w życiu. To właśnie te relacje są podstawą rozwoju człowieka oraz jego osiągnięć. Otaczając się pozytywnie myślącymi i wspierającymi Cię ludźmi możesz mieć pewność, że realizacja Twoich planów i marzeń to tylko kwestia czasu. To WSPIERAJĄCA i AKCEPTUJĄCA społeczność pomoga poczuć PEWNOŚĆ SIEBIE i stanąć mocno na własnych nogach. To jest właśnie wartość Biznes Cafe Club. Nie wizytówki i sprzedaż ale społeczność wspierających się ludzi w drodze do osiągnięcia sukcesu każdego z jej członków.

Zapraszam
Grzegorz Futyma

WYMAGANA REJESTRACJA:

https://www.eventbrite.co.uk/e/otwarcie-biznes-cafe-club-tickets-39951953368


Gościem specjalnym pierwszego spotkania BCC będzie Łukasz Krasoń – człowiek, który swoje fizyczne słabości przekuwa w MOC DZIAŁANIA i OSIĄGANIA rzeczy „NIEMOŻLIWYCH”.

Życie Łukasza szybko nabrało tempa. W wieku 7 lat wylądował na wózku inwalidzkim. Wtedy też zaczął wykształcać i praktykować to co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór, pomysłowość, umiejętność pozytywnego myślenia.

W roku 2011 zakochał się i wyprowadził do Barcelony. W tamtym okresie Łukasz odkrył misję swojego życia i nowy zawód zarazem. Stał się mówcą motywacyjnym. Po powrocie do Polski w październiku 2012 roku zaczął realizować swoją wizję – więcej zmotywowanych ludzi w Polsce i na świecie. Przemawiał na jednej scenie m.in. z Brianem Tracy, Jurkiem Owsiakiem, Jackiem Walkiewiczem czy Kevinem Hoganem.

Łukasz mówi o tym, że nie trzeba być idealnym, aby osiągnąć w życiu to, czego pragniemy. Nie trzeba być idealnym, aby działać skutecznie, aby być zmotywowanym, szczęśliwym, cenionym czy spełnionym. Nie trzeba być idealnym, aby zbudować prawdziwy związek. Nawołuje do tego, aby słabości postarać się wyeliminować, a jeśli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć, to aby zrobić z nich nasz atut. I jest jednocześnie żywym dowodem tego, że to co mówi, jest możliwe.

Rozmowa z Łukaszem Krasoniem:https://www.youtube.com/watch?v=j7NvnEXicQc

 

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń