Międzynarodowy Festiwal Jedzenia i Rękodzieła w Beverley

Arkadiusz Lorenc | 07.06.2018 | Festiwale


W najbliższy weekend w Beverly będzie można wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Jedzenia i Rękodzieła. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez grupę RR EVENTS, które odbędzie się w centrum handlowym Flemingate.

Festiwal da możliwość obejrzenia oraz zakupu oryginalnych towarów, jakie mają do zaprezentowania sprzedawcy z całego świata. Ideą wydarzenia jest pokazanie i wymiana najlepszych produktów oraz lokalnego jedzenia z wielu różnych krajów. Wszystkie towary będą dostępne na specjalnych stoiskach, które zostaną ustawione wzdłuż centrum handlowego, naprzeciwko Beverley Minster. Sprzedawcy zadbają o szeroki wybór i różnorodność swoich produktów – będzie można spróbować między innymi sytych dań na gorąco czy całej gamy świeżych wyrobów na wynos.

Organizatorzy zaplanowali wiele wyjątkowych atrakcji na czas trwania festiwalu. Poza próbowaniem pysznych potraw oraz oglądania niezwykłych wyrobów sztuki rzemieślniczej będzie można przyglądać się pokazom tworzenia rzeźb z piasku oraz śledzić występy sceniczne. W sobotę na scenie pojawią się przedstawiciele radia Beverley FM, którzy zadbają o odpowiednie rozbawienie uczestników festiwalu i poprowadzą wiele zabaw czy konkursów.

Daty i godziny trwania festiwalu:

PIĄTEK 8 CZERWCA i SOBOTA 9 CZERWCA – godz. 10:00 – 18:00

NIEDZIELA 10 CZERWCA – godz. 10:00 – 17:00

Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów oraz na stronie festiwalu na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 227, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń