Mamas & Papas – spotkanie dla przyszłych rodziców

Arkadiusz Lorenc | 24.07.2018 | Szkolenia, Zdrowie


Centrum Mamas & Papas organizuje w Hull wyjątkowe wydarzenie skierowane do wszystkich przyszłych rodziców. Jeśli w niedalekiej przyszłości spodziewasz się dziecka i chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat najlepszych akcesoriów dostępnych na rynku, to spotkanie będzie właśnie dla ciebie!

Eksperci obecni podczas wydarzenia będą wyjaśniać wszystkie kwestie dotyczące wózków dziecięcych i prezentować na żywo wiele modeli, wyjaśniając, które funkcje będą najlepsze dla osób z konkretnymi potrzebami. Zostanie również poruszona kwestia bezpieczeństwa dziecka w odpowiednim foteliku podczas jazdy samochodem oraz pierwszej pomocy w razie wypadku. Specjaliści będą również rozmawiać na temat najlepszych żłobków oraz sposobów porodu.

Podczas spotkania wystąpi wiele zaproszonych mówców, którzy są ekspertami w temacie wychowania dzieci. Wszystkie omawiane kwestie mają na celu zapewnienie jak najlepszego przygotowania do nowej i trudnej roli życiowej, jaką bez wątpienia jest rodzicielstwo.

Uczestnicy spotkania dostaną na wejściu specjalną torbę wypełnioną małymi upominkami, a także drobne przekąski lub napoje. Dodatkowo wszyscy obecni dostaną specjalne ekskluzywne kupony rabatowe, które będą ważne jedynie w dniu spotkania.

Udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy, jednak wymaga uprzedniej rezerwacji miejsc na stronie internetowej (TUTAJ).

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej Mamas & Papas, pod numerem telefonu: 07951 883305 oraz pod adresem email: vikki2609@yahoo.co.uk.

ilość wszystkich wyświetleń: 1003, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń