MAŁA SYRENKA świąteczny spektakl dla całej rodziny – Middle Child Theatre

Małgorzata Miszczuk | 08.11.2019 | Koncerty, Dla Dzieci


Rockandrollowa komedia dla całej rodziny z narracją w języku polskim. Po raz pierwszy w Hull, w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Dołącz do syrenki Ariel oraz ulubienicy Hull – Pani Pattie Breadcake, podczas przygody w rzece Humber. Obejrzyj komedię, która jest zupełnie nową, zwariowaną wersją dobrze znanej bajki.

Jak nakazuje świąteczna brytyjska tradycja wystąpi zespół na żywo, będzie mnóstwo zamieszania oraz okazja by narobić tyle hałasu, ile się da! Specjalnie dla Was pojawi się polskojęzyczna wróżka, która zrelacjonuje akcję toczącą się na scenie.

Middle Child to wielokrotnie nagradzany zespół teatralny z Hull, znany m.in. z przedstawienia pt. My przeciwko, my pomimo z polską muzyką i dialogami, który powstał przy udziale polskich artystów.

Zapraszamy na Małą syrenkę do Jubilee Central/ Jubilee Church Hall, 62 King Edward Street w Hull, w sobotę, 28 grudnia o godz. 18:00.

Spektakl trwa dwie godziny, plus przerwa.

Bilety dostępne przez internet https://www.middlechildtheatre.co.uk/mala-syrenka-hull/
oraz w kasie Hull Truck Theatre, 50 Ferensway, Hull HU2 8LB – sprzedaż bezpośrednia lub rezerwacja telefoniczna pod nr 01482 323638.

Dzieci: 10 £
Bilety ulgowe: 13 £
Dorośli: 16 £
Bilety dla rodzin (2x dorośli; 2x dzieci): 46 £

Więcej informacji:
www.middlechildtheatre.co.uk
facebook, twitter, instagram: @middlechildhull

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

ilość wszystkich wyświetleń: 858, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń