Magiczny wieczór z książkami o Harrym Potterze

Arkadiusz Lorenc | 13.01.2018 | Dla Dzieci


Spotkanie fanów serii o młodym czarodzieju Harry Potter Book Night powraca z tegoroczną edycją do Hull i oferuje jeszcze więcej magicznych wrażeń!

Wszyscy fani Harrego Pottera są zaproszeni do wzięcia udziału w wydarzeniu organizowanym przez wydawnictwo Bloomsbury w Hull Central Library. Mile widziane będą osoby w każdym wieku – dzieci, młodzież oraz dorośli, dla których spotkanie może być niepowtarzalną okazję do powrotu na chwilę do czasów dzieciństwa. Młodzi czytelnicy, którzy mają jeszcze przed sobą odkrycie wszystkich tajników magicznego świata, będą mogli zarazić się pasją od starszych fanów.

W tym roku motywem przewodnim spotkania będzie jedna z części uniwersum świata czarodziejów „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Książka, wydana w 2001 roku i uaktualniona w 2017 roku, jest fikcyjnym podręcznikiem przedstawiającym klasyfikację magicznych zwierząt.

Wieczór organizowany w Hull Central Library pełen będzie opowieści oraz warsztatów tematycznych utrzymanych w klimacie powieści o Harrym Potterze. Najmłodsi uczestnicy będą mogli zaangażować się w działania za pomocą specjalnego zestawu zabawowego przygotowanego przez organizatorów. Można w nim znaleźć między innymi karty zadań, quizy pełne ciekawostek oraz informacje na temat fantastycznych zwierząt. Zestaw dostępny jest na stronie internetowej organizatorów, skąd można go pobrać po wypełnieniu specjalnego formularza do 31 stycznia.

Wstęp na spotkanie jest całkowicie darmowy dla osób poniżej 16 roku życia. Dzieci poniżej 8 lat mogą uczestniczyć w spotkaniu tylko pod opieką osoby dorosłej.

ilość wszystkich wyświetleń: 668, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń