LIVEWIRE – koncert kultowej muzyki AC/DC

Arkadiusz Lorenc | 18.05.2018 | Koncerty


Zespół LIVEWIRE powraca do Hull, żeby zagrać koncert w hołdzie prawdziwych gigantów rocka – AC/DC, grupy znanej na całym świecie. LIVEWIRE wystąpi u nas już po raz czwarty – poprzednie trzy koncerty cieszyły się ogromnym powodzeniem i w natychmiastowym tempie wyprzedały wszystkie bilety.

Występ LIVEWIRE to ponad dwie godziny prawdziwego power house rocka. Zespół składa się z sześciu członków i jest fenomenem na rynku muzycznym, specjalizującym się w graniu utworów AC/DC. Artyści za każdym razem wiernie oddają wyjątkowy klimat i niezwykłą energię pierwowzoru, który jest inspiracją dla ich kariery muzycznej.

AC/DC to hardrockowy zespół założony w Australii w 1973 roku, który od ponad 40 lat nieprzerwanie daje koncerty i nagrywa nowe płyty. Artyści określają wykonywany przez siebie gatunek muzyczny jako rock & roll, pomimo uznania ich przez opinię publiczną za pionierów muzyki hardrockowej. Podczas występu LIVEWIRE w O’Rileys Sports Bar uczestnicy będą mieli okazję posłuchać muzyki zarówno z okresu Bona Scotta jako wokalisty AC/DC (w wykonaniu Dave’a), jak i z późniejszej ery Briana Johnsona (w wykonaniu Podge’a).

Support dla koncertu zapewni wspaniały zespół RESURRECTION, który gra covery największych przebojów muzyki rockowej.

Koncert odbędzie się już w sobotę 26 maja, impreza rozpocznie się o godzinie 18:30 (najpóźniejsze wejście do godziny 21:00).

Bilety na występ kosztują £15 za osobę. Można je zakupić online, m. in. na stronie internetowej Skiddle.

Wstęp tylko dla osób powyżej 16 roku życia.

Więcej informacji na temat koncertu jest dostępnych na stronie wydarzenia na Facebooku, pod adresem email: jmars@hotmail.com oraz  pod numerem telefonu: 07790 082192.

ilość wszystkich wyświetleń: 280, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń