Letnia odsłona festiwalu Are You Hungry Hull?

Arkadiusz Lorenc | 27.06.2019 | Festiwale


Tego lata co miesiąc w Hull odbędzie się wyjątkowy dwudniowy festiwal jedzenia, który zachwyci wszystkich koneserów i łasuchów! Organizatorami wydarzenia są centrum handlowe St Stephens Shopping Centre oraz grupa Shoppertainment Managment, których współpraca pozwoli na cieszenie się festiwalem w każdy ostatni weekend letnich miesięcy.

Are You Hungry Hull? zapewni dla każdego coś pysznego! Podczas dwudniowego festiwalu będzie można spróbować wielu różnorodnych dań – od potraw kuchni meksykańskiej i azjatyckiej, przez potrawy wegetariańskie, aż po przepyszne słodkie desery.

Festiwal będzie działał na terenie centrum handlowego St Stephens w każdy ostatni weekend miesiąca, czyli:

29-30 CZERWCA

27-28 LIPCA

24-25 SIERPNIA

28-29 WRZEŚNIA

Stoiska będą czynne w godzinach 12:00 – 20:00 – w ciągu dwóch dni będzie można kupić pyszne przysmaki i spróbować wiele zupełnie nowych smaków. Zabierz znajomych i rodzinę i razem świętujcie festiwal jedzenia na świeżym powietrzu!

Udział w festiwalu jest bezpłatny. Mile widziane będą osoby w każdym wieku.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie Are You Hungry Hull? na Facebooku, pod numerem telefonu: 0161 804 7827 oraz pod adresem e-mail: sophie@shoppertainmentmanagement.co.uk.

ilość wszystkich wyświetleń: 659, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń