Letni Oktoberfest 2018 w Hull

Arkadiusz Lorenc | 30.04.2018 | Festiwale


W ostatni weekend maja wszyscy miłośnicy niemieckiego piwa i kultury będą mogli uczestniczyć w prawdziwym Oktoberfest w Hull. Letnia edycja festiwalu odbędzie się w centrum Hull w Queen’s Gardens i będzie jedną z największych imprez tego roku organizowaną w naszym mieście.

Letni Oktoberfest 2018 to aż trzy dni świętowania i dobrej zabawy.

PIĄTEK, 25 MAJA – 16:00 – 23:00

SOBOTA, 26 MAJA – 11:00 – 16:30, 17:70 – 23:00

NIEDZIELA, 27 MAJA – 11:00 – 16:30, 17:70 – 23:00

Uczestnicy będą mogli próbować prawdziwego niemieckiego piwa z Bawarii, które zostało uwarzone specjalnie na Oktoberfest w Hull. Będą serwowane tradycyjne niemieckie potrawy, takie jak smażona kiełbasa, sznycle i precle. Odpowiednią atmosferę podczas festynu zapewnią występy muzyczne niemieckich artystów pochodzących z Bawarii. Będzie można usłyszeć zarówno tradycyjne rytmy Oopma, jak i największe szlagiery. W ogrodach zostanie ustawiony ogromny namiot, który będzie mógł pomieścić aż dwa tysiące osób.

Oktoberfest to znacznie więcej, niż piwo i dobre jedzenie. Ważny jest niepowtarzalny klimat, który pozwala na spędzenie czasu ze znajomymi, rodziną, a nawet partnerami biznesowymi. Festiwal pomaga łączyć ludzi, którzy cenią sobie dobrą zabawę i chcą cieszyć się wyjątkową atmosferą tego wydarzenia.

Tradycyjny bawarski strój to nieodłączny element każdego Oktoberfest – nawet, jeśli ten odbywa się w Wielkiej Brytanii. Wiele osób założy na tę okazję skórzane spodnie, charakterystyczne sukienki czy bawarskie kapelusze. Sklepy organizują specjalne wyprzedaże, na których będzie można zakupić odpowiedni strój, który pomoże jeszcze lepiej wczuć się w klimat festiwalu.

Organizatorzy przewidzieli kilka rodzajów biletów wstępu.

Za £6 za osobę dostaniemy rezerwację miejsca w namiocie oraz kufel piwa.

Bilet za £25 za osobę zapewni rezerwację miejsca w namiocie, dwie porcje piwa i talerz tradycyjnego jedzenia (sznycel, niemiecka sałatka ziemniaczana i Underberg – alkohol serwowany po posiłku).

Bilety VIP kosztują £40 za osobę i pozwalają na rezerwację miejsca w strefie VIP w namiocie, kieliszek wina musującego Schlumberger, cztery porcje piwa (Bavarian Weißbier, Bavarian Festbier, Bavarian Craftbier) oraz talerz tradycyjnego jedzenia.

Dodatkowo przez cały czas trwania festiwalu będzie można bawić się za darmo na powietrzu w ogrodzie piwnym.

Wstęp tylko dla osób powyżej 18 roku życia.

Bilety można kupić na stronie internetowej festiwalu. Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie HullOktoberfest na Facebooku, pod numerem telefonu: 02081332210 oraz pod adresem email: info@hulloktoberfest.co.uk.

ilość wszystkich wyświetleń: 465, dzisiaj: 2

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń