Kultura: Farsa w Dwóch Aktach

HullTruck | 18.01.2018


Teatr Hull Truck i Miasto Kultury Hull2017

Przedstawiają

 

Kultura: Farsa w Dwóch Aktach

Scenariusz: James Graham

Reżyseria: Mark Babych

 

Rok 2017 był wyjątkowym i niezwykle ważnym okresem dla naszego miasta. Hull, z zaniedbywanego przez lata i cieszącego się wielce naganną opinią reszty Wielkiej Brytanii miasta, przeobraziło się w kulturowe miejsce, do którego coraz częściej przyjeżdżają turyści.

Nowa komedia Kultura: Farsa w Dwóch Aktach, współprodukcja Teatru Hull Truck i Miasta Kultury Hull2017, rozpoczyna się w styczniu 2018 w ruchliwym biurze w centrum. W dniu ceremonialnego przekazania statusu Miasta Kultury władzom Coventry, zespół monitoringu i ewaluacji Hull2017 ma za zadanie przygotować raport na temat wpływu kultury na mieszkańców Hull. Czy wykresy, statystyki i tabelki na prawdę pokazują wpływ sztuki i kultury na ludzi tu mieszkających? Niestety, Minister Kultury, Mediów i Sportu właśnie tego oczekuje…

Co mogłoby pójśc nie tak…?

Może tylko wizyta Dennisa, przeciętnego emeryta, który odwiedza biuro przy Lowgate, żeby złożyć oficjalną skargę do organizatorów Miasta Kultury. Czy jego obecność wpłynie na bieg wydarzeń i na pomyślność wizyty urzędników?

Kultura, satyryczna farsa w dwóch aktach, to sztuka autorstwa Jamesa Grahama, jednego z najbardziej znanych i rozchwytywanych pisarzy brytyjskich XXI wieku (jego utwory są grane na deskach West End w Londynie), w reżysterii Marka Babycha, reżysera Teatru Hull Truck, którego Świąteczną Wyspę Skarbów, Mighty Atoms oraz Krótką Historię Traktorów po Ukraińsku cieszyły się wielką popularnością wśród mieszkańców Hull.

Ze względu na treści o charaterze seksualnym i mocny język sztuka jest polecana widzom powyżej 14 roku życia.

 

Czas: 26 styczeń – 17 luty (oprócz poniedziałków i niedziel)

Miesjce: Hull Truck Theatre

 

Bilety dostępne na www.hulltruck.co.uk lub pod numerem telefonu: 01482 323638

Bilety objęte programem Pay What You Can (Płać ile możesz) dostępne sąna spektakl  26 stycznia 0 19:30. Osoby zainteresowane przoszę o kontakt na: magdalena.moses@hulltruck.co.uk

Osoby otrzymujące Income Support, ESA lub JSA mają możliwośc kupienia biletów na popołudniowe spektakle za £2 (środa) i £5 (sobota).

 

ilość wszystkich wyświetleń: 545, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń