Królowa Nocy – koncert w hołdzie Whitney Houston

Arkadiusz Lorenc | 08.04.2018 | Koncerty


Ten wyjątkowy koncert to muzyczny hołd dla życia i twórczości jednej z najwspanialszych piosenkarek naszych czasów. W sobotę 21 kwietnia fani muzyki Whitney Houston będą mieli okazję do posłuchania na żywo w Hull City Hall utworów artystki w zupełnie nowej aranżacji.

Produkcja cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród publiczności, jak i krytyków, którzy przyznali jej liczne nagrody. Twórcy koncertu zadbali o odpowiedni dobór muzyków i wokalistów, którzy wspólnie dbają o jak najwierniejsze oddanie klimatu twórczości Whitney Houston.

Produkcja Whitney – Queen of the Night zapiera dech w piersiach i przechodzi oczekiwania nawet najwierniejszych wielbicieli wokalistki. To magiczna podróż pełna wzlotów i upadków, która prowadzi słuchaczy przez trzy dekady pełne największych muzycznych hitów. Będzie można usłyszeć najbardziej znane przeboje piosenkarki – I Wanna Dance With Somebody, One Moment In Time, I’m Every Woman, My Love is Your Love, So Emotional Baby, Run to You, Saving All My Love, I Will Always Love You oraz wiele, wiele innych. Odpowiedni dobór repertuaru sprawia, że koncert we wspaniały sposób pokazuje dorobek artystyczny jednej z najczęściej nagradzanych wokalistek na całym świecie.

Muzyka, którą po sobie pozostawiła, to największe dziedzictwo Whitney. Jej utwory poruszyły tysiące ludzi i stały się inspiracją dla działań artystycznych takich, jak koncert Whitney – Queen of the Night.

Bilety na koncert można kupić na stronie internetowej teatru. Ceny zaczynają się od £23.50 za osobę.

Więcej informacji na temat koncertu można uzyskać na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

ilość wszystkich wyświetleń: 734, dzisiaj: 2

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń