Koncert w parku – MUSIC ON THE GREEN

Arkadiusz Lorenc | 28.06.2018 | Koncerty


Dołącz do świetnej muzycznej zabawy na świeżym powietrzu w otwartej i serdecznej społeczności podczas lipcowej edycji spotkania pod nazwą MUSIC ON THE GREEN. Inicjatorem tego popularnego wydarzenia jest prowadzona przez wolontariuszy biblioteka Anlaby Park Community Library. W przeszłości organizowane przez nich koncerty cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Hull i okolic.

MUSIC ON THE GREEN to wydarzenie odpowiednie dla wszystkich – w sobotę 14 lipca będzie można liczyć na dużo dobrej muzyki, która z pewnością trafi w gusta muzyczne nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Lokalne zespoły zagrają utwory w klimacie muzyki popularnej, operowej, reggae, country & western oraz w wielu, wielu innych wspaniałych gatunkach. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie pochodząca z Hull grupa Frogg Brothers.

Koncert rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie trwał do późnych godzin wieczornych. Wydarzenie będzie dobrą okazją do wspólnego spędzenia popołudnia w gronie rodziny i znajomych. Spotkanie umilą dostępne na miejscu liczne przekąski, napoje, słodycze czy owoce. Organizatorzy zachęcają też do zabrania własnego jedzenia i picia, kosza piknikowego, koca lub stolika z krzesłami, żeby spędzić ten wieczór według własnych upodobań. Dorośli uczestnicy koncertu będą mogli odwiedzić słynne biało-czerwone stoisko Pimms Tent, oferujące usługi barowe. Organizatorzy zadbali też o rozrywki dla najmłodszych – wszystkie chętne dzieci będą mogły wziąć udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu.

Udział w koncercie jest darmowy dla osób poniżej 18 roku życia. Dorośli muszą kupić opaski na nadgarstek w cenie £5.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 585, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń