Koncert w Hull City Hall – The Music of Prince

Arkadiusz Lorenc | 06.01.2020 | Koncerty


Koncert The Music of Prince to prawdziwy hołd dla życia i twórczości Prince’a, króla amerykańskiej funkowej sceny muzycznej. Koncert będzie miał miejsce 30 stycznia 2020 w Hull City Hall i potrwa ponad 2 godziny. W tym czasie na scenie odbędzie się wspaniałe widowisko, pełne najlepszej muzyki i pozytywnej energii – to wydarzenie, którego wprost nie możesz przegapić!

Koncert zagra grupa New Purple Celebration, która jest znana na całym świecie z profesjonalnego i wiarygodnego wykonywania muzyki Prince’a. Zespół został założony ponad 14 lat temu dzięki inicjatywie dwójki przyjaciół zainspirowanych talentem Prince’a. Od tego czasu grupa powiększyła się o nowych członków, ale wciąż stanowi zgraną paczkę przyjaciół, których łączy miłość do muzyki. Jak twierdzą jej członkowie, Prince to najwybitniejszy nowoczesny artysta na całym świecie, którego twórczość inspiruje pokolenia.

Podczas koncerty w Hull City Hall będzie można usłyszeć największe hity w profesjonalnej aranżacji – nie zabraknie takich przebojów, jak 1999, Little Red Corvette, Purple Rain, Kiss, Diamonds and Pearls, Raspberry Beret, U Got The Look, When Doves Cry, Cream, I Wanna Be Your Lover i wielu, wielu innych! Samo show potrwa około 2 godzin i 20 minut, ale całe wydarzenie zostanie wydłużone o niezbędne przerwy.

Początek o godzinie 19:30.

Koncert nie ma ograniczeń wiekowych, jednak dzieci poniżej 14 roku życia muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej.

Bilety można zarezerwować na stronie internetowej Hull City Hall (TUTAJ). Ich cena to £24 za osobę.

Więcej informacji na temat koncertu jest dostępnych na stronie internetowej grupy New Purple Celebration oraz pod numerem telefonu: 01482 300 306.

ilość wszystkich wyświetleń: 526, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń