Koncert Uwielbienia zespołu AMEN i gości

Arkadiusz Lorenc | 05.06.2018 | Religijne, Koncerty


W sobotę 16 czerwca w kościele St Vincent’s Church w Hull odbędzie się Koncert Uwielbienia w wykonaniu zespołu AMEN AdoraMus Emigranci Najwyższemu, który zagra wraz z zaproszonymi gośćmi. Zespół cieszy się dużą popularnością i jest jedną z największych polskich grup muzycznych w Wielkiej Brytanii, która tworzy w gatunku pop-gospel.

Koncert rozpocznie się tuż po sobotniej Mszy Świętej.

Godz. 18:30 – Msza Święta

Godz. 19:30 – Koncert

Grupa AMEN AdoraMus Emigranci Najwyższemu składa się z utalentowanych solistów, chóru oraz wspaniałej orkiestry, które razem przekazują wiernym ogrom radości, dobra i ciepła. Wszyscy członkowie zespołu darzą pasją wspólne granie i śpiewanie, a z każdego ich występu bije autentyczność.

Sobotni koncert będzie nie tylko okazją do spędzenia czasu w radosnej atmosferze, ale przede wszystkim zachętą do wspólnej modlitwy. Tematyka utworów często skłania do refleksji i porusza ważne kwestie dotyczące życia każdej wierzącej osoby – współczesne dylematy moralne, wędrówkę i poszukiwanie drogi do Boga.

Współorganizatorem koncertu jest Polska Parafia w Hull. Do wzięcia udziału w wydarzeniu są zaproszeni wszyscy chętni, którzy chcą wspólnie cieszyć się śpiewem i modlitwą.

W niedzielę 17 czerwca odbędzie się kolejny koncert zespołu, tym razem w York. Grupa AMEN AdoraMus zagra po Mszy Świętej w St George’s Church, Peel Street, York, YO1 9PZ.

Godz. 13:30 – Msza Święta

Godz. 14:30 – Koncert

ilość wszystkich wyświetleń: 301, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń