Koncert Sounds of Springsteen w Hull Truck Theatre

Arkadiusz Lorenc | 12.01.2020 | Koncerty


W piątek 31 stycznia w Hull Truck Theatre odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki Bruce’a Springsteena – jeśli jesteś jego fanem, koniecznie musisz wybrać się na ten pokaz! 

Show „Sound of Springsteen” wkracza w tym roku na scenę po 2 latach prac nad stworzeniem jedynej w swoim rodzaju trasy koncertowej. Składający się z  8 elementów występ to prawdziwy hołd dla pasji i pracy muzyka – show pokaże w pigułce lata koncertów i nagrań i pozwoli ci cieszyć się największymi hitami Bruce’a Springsteena. Piosenki takie jak Born In the USA, Glory Days, Streets of Philadelphia i wiele innych sprawią, że nigdy nie zapomnisz tego wieczoru! 

Daj się porwać występowi pełnemu pasji i pozytywnej energii i zarezerwuj bilety na „Sound of Springsteen”!

Czas trwania występu to około 2 godz. 30 min.

Cena biletów to £24.50 za osobę. Bilety można zarezerwować online za pośrednictwem strony internetowej Hull Truck Theatre (TUTAJ). Obowiązuje oferta specjalna! Kup cztery bilety w jednej transakcji i zaoszczędź £2 za bilet.

Podczas tego wieczoru będzie obowiązywać nowa opcja cateringowa dostępna od niedawna w Hull Truck Theatre – za dodatkową opłatą będzie można dodać piwo i burgera do swojego zamówienia.Więcej informacji na temat cateringu jest dostępnych TUTAJ.

Więcej informacji na temat koncertu jest dostępnych na stronie internetowej Hull Truck Theatre oraz pod numerem telefonu: 01482323638.

ilość wszystkich wyświetleń: 498, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń