Koncert polskiego zespołu Piękni i Młodzi w Hull

Arkadiusz Lorenc | 13.04.2018 | Koncerty


Zespół Piękni i Młodzi oraz Playboys, czyli gwiazdy polskiego disco polo, po raz kolejny wystąpią w UK – tym razem odwiedzą też Hull. Koncert będzie częścią trzydniowej trasy po Wielkiej Brytanii, podczas której zespół zagra w Hull, Northampton oraz Londynie.

Każdy koncert Pięknych i Młodych to gwarancja pozytywnego szaleństwa i świetnej zabawy dla osób, które odnajdują się w ich klimatach muzycznych. Wykonawcy zagrają swoje największe przeboje, takie jak „Niewiara” „Ona jest taka cudowna” i wiele, wiele innych. Muzyczne hity przez ostatnie kilka lat cieszyły się takim samym powodzeniem wśród publiczności, jak w dniu ich wydania. W czasie swojej kariery zespół podbił serca wielu słuchaczy, a grana przez nich muzyka stała się nieodłącznym elementem wielu polskich imprez.

Koncert w Hull to okazja do posłuchania na żywo gwiazd polskiego disco polo i niezapomnianej zabawy w gronie znajomych. Na scenie wystąpi również Zespół TeamPuls oraz DJ Danny s.

Lokal zostanie otwarty już o 19:00, a godzinę później na scenie pojawią się wykonawcy.

Koszt biletu na wydarzenie to £25 za osobę. Bilety można kupić online za pośrednictwem strony internetowej bilecik i bilety24 oraz stacjonarnie w:

Scunthorpe
SKLEP NA ROGU 115-157 Frodinghan Road DN15 6PY

Kingston Upon Hull
RESTAURACJA KUCHNIA, 226 BEVERLY ROAD HU5 1AH
RESTAURACJA IZABELA, 370 BEVERLY ROAD HU5 1LN
SKLEP NEWMANS, 21 Newland Avenue HU5 3AG
SKLEP BARTEK, 159 Newland Avenue HU5 2EP
SKLEP ALMA DELIKATESY, 184 Beverley Road HU3 1UP
M&K DELIKATESY, 483 Albany Road HU3 6DT
FRYZJER IRENA Hair & Beauty Salon, 131 Newland Ave HU5 2ER

ilość wszystkich wyświetleń: 828, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń