Koncert muzyki świątecznej Have Yourself A Merry Culture: Christmas

Arkadiusz Lorenc | 18.12.2019 | Religijne, Koncerty


Have Yourself A Merry Culture: Christmas powraca do Hull! W tym roku przyniesie jeszcze więcej musicali i wspaniałej muzyki świątecznej!

Koncerty Have Yourself A Merry Culture: Christmas odbędą się 20 i 21 grudnia w Hull Minster.

Dołącz do zabawy z Culture: Orchestra, Culture: Voice i fantastycznym wyborem solistów, którzy wykonają program pełen znanych piosenek i utworów z ulubionych musicali na temat świąt Bożego Narodzenia.

Otul się ciepło, przynieś świąteczny nastrój i poczuj radosną bożonarodzeniową atmosferę dzięki świątecznemu festiwalowi radości w  pięknej scenerii Hull Minster.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje z Białego Bożego Narodzenia, Spotkajmy się w St Louis, Mame, Oliver, Mary Poppins, Karuzeli i wielu, wielu innych, dzięki którym na pewno będziesz się świetnie bawić przez cały wieczór. Kto wie, może nawet poddasz się świątecznemu nastrojowi i zaczniesz bujać się w takt muzyki oraz nucić kilka najlepszych piosenek z ulubionych produkcji znanych ze sceny i ekranu.

Kultura: Muzyka z przyjemnością wita Lucy Clark z BBC Radio Humberside, która poprowadzi wieczór, używając swojego talentu i głosu znanego z radia, wnosząc odrobinę dodatkowej radości do Have Yourself A Merry Culture: Christmas.

Drzwi otwierają się o godzinie 19.00, występy zaczną się o 19.30. Pomiędzy występami zaplanowano przerwę, podczas której będzie można zjeść przekąski dostępne w Hull Minster cafe.

Ceny biletów to £12.00 dla osoby dorosłej oraz £8.00 dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia i studentów. Dzieci poniżej 5 roku życia – wstęp wolny. 

Bilety można kupić online na Hull Box Office oraz w Gough and Davy.

Więcej informacji na temat koncertu jest dostępnych na stronie wydarzenia na Facebooku, pod adresem e-mail: info@culture-music.co.uk oraz pod numerem telefonu: 01482 935735.

ilość wszystkich wyświetleń: 590, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń