Koncert Christmas Memories – największe przeboje świąteczne

Arkadiusz Lorenc | 22.11.2018 | Koncerty


Tej zimy nic tak nie wprawi w bożonarodzeniowy nastrój jak koncert muzyki świątecznej w wykonaniu Neil’a Sands’a i jego genialnego zespołu z West Endu, który odbędzie się w Hull City Hall na początku grudnia. Artyści powrócą do miasta ze znanym i uwielbianym repertuarem, który zapewni poczucie świątecznej nostalgii i pozwoli cofnąć się do czasów dzieciństwa, kiedy Boże Narodzenie było najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w roku.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć aż 60 największych przebojów świątecznych wszechczasów – pojawią się nie tylko radosne hity radiowe, ale też spokojne i podniosłe utwory, które w połączeniu prawdziwie oddadzą charakter zbliżających się świąt.

Przygotuj się na niecodzienne widowisko – koncert jest opisywany przez jego organizatorów jako „błyszcząca świąteczna kartka, która ożyła”.

Występ będzie ucztą dla zmysłów, a poza wspaniałą oprawą muzyczną widzowie mogą liczyć na starannie dobraną scenografię – błyszczące rekwizyty, pięknie przybrane choinki, mieniące się światełka świąteczne, a nawet padający śnieg! Podczas występu artyści zaprezentują na scenie ponad 40 wyjątkowych kostiumów, które stanowią fantastyczne dopełnienie oprawy koncertu.

Podaruj sobie niezwykłe popołudnie, które rozświetli mroki długich, grudniowych wieczorów i przypomni ci wszystkie najlepsze wspomnienia związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Nie krępuj się śpiewać razem z artystami – dobra zabawa podczas wspólnego kolędowania gwarantowana!

Bilety na godzinę 14:00 można zarezerwować na stronie internetowej Hull City Hall. Ich koszt to £10 za osobę.

Więcej informacji na temat koncertu jest dostępnych pod numerem telefonu: 01482 300 306.

ilość wszystkich wyświetleń: 833, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń