Koncert Believe – The Cher Songbook

Arkadiusz Lorenc | 26.01.2020 | Koncerty


Jeśli uwielbiasz muzykę pop i doceniasz prawdziwą królową tego gatunku – Cher – nie możesz cię zabraknąć podczas koncertu na jej cześć w Hull City Hall. Believe – The Cher Songbook to wyjątkowe widowisko sceniczne, podczas którego utalentowani artyści wykonają największe hity z trwającej ponad sześć dekad kariery gwiazdy pop.

Specjalnie na tę okazję przygotowano pełen energii program rewelacyjnie odtwarzający nie tylko największe przeboje Cher, ale też jej zapierający dech w piersiach wizerunek – charakterystyczną fryzurę, olśniewający makijaż i spektakularne kostiumy. Koncert Believe – The Cher Songbook to okazja do świetnej zabawy przy najlepszej muzyce pop i we wspaniałym klimacie minionych dekad. 

Dzięki tej spektakularnej produkcji dostaniesz szansę, aby ponownie posłuchać na żywo takich hitów Cher, jak I Got You Babe, Gypsys, Tramps & Thieves, Just Like Jesse James, If I Could Turn Back Time, Walking in Memphis, Strong Enough czy Believe, a także jej interpretacji utworów z musicalu Mamma Mia oraz jej najnowszego albumu Dancing Queen.

Koncert Believe – The Cher Songbook będzie częścią nowej trasy, podczas której artyści odwiedzą ponad 15 różnych miast w Wielkiej Brytanii. 

Koncert odbędzie się w sobotę 22 lutego w Hull City Hall. 

Początek o godzinie 19:30. Czas trwania koncertu to: część I – 60 minut, przerwa – 20 minut, część II – 55 minut.

Ceny biletów zaczynają się od £22.50 za osobę. Bilety można zarezerwować za pośrednictwem strony internetowej Hull City Hall (TUTAJ).

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie wydarzenia na Facebooku, na  stronie internetowej Hull City Hall, na stronie internetowej organizatorów oraz pod numerem telefonu: 01482 300 306.

ilość wszystkich wyświetleń: 636, dzisiaj: 5

1 odpowiedź na “Koncert Believe – The Cher Songbook”

  1. NorSik na 23.06.2020 @ 18:50

    Super sprawa. Czasami lubię wyjść i posłuchać muzyki na takich wydarzeniach. Chociaż trochę szkoda, że na wyspach, gdzie jest przecież nas tak dużo, nie ma aż tylu koncertów z polską muzyką. Jak są do dajcie info. Z chęcią sie wybiorę na takie wydarzenie. A tak zostają mi tylko stacje pokroju FullFm nadające polską muzykę 🙂

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń