Komik Roy Chubby Brown w Hull City Hall

Arkadiusz Lorenc | 28.02.2018


Już w sobotę 10 marca Roy Chubby Brown zagości w Hull City Hall ze swoim wspaniałym występem stand-up. Komik rozpoczął swoją działalność na scenie ponad 40 lat temu i mimo długiej kariery, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Jest znany ze swojego sarkastycznego poczucia humoru, braku poprawności politycznej i ciętego języka. Każdy występ Roy Chubby Brown budzi kontrowersje i balansuje na granicy przyzwoitości, niejednokrotnie ją przekraczając.

Nawet najbardziej oddani fani komika często mogą poczuć się zszokowani sposobem, w jaki wypowiada się na najgorętsze tematy z dziedziny polityki czy życia społecznego. Występ na żywo to niepowtarzalna okazja, żeby stanąć oko w oko z artystą i wysłuchać genialnego stand-upu w wykonaniu niepowtarzalnego Roya.

Występ komika poprzedzony będzie supportem, który wprowadzi słuchaczy w odpowiedni nastrój i przygotuje na spotkanie z gwiazdą wieczoru.

Jeśli nie brak ci odwagi i masz dużo dystansu do siebie oraz do świata, ten występ będzie dla ciebie świetną zabawą. Przyjdź i na żywo posłuchaj stand-upu w wykonaniu komika jedynego w swoim rodzaju!

Udział w wydarzeniu mogą wziąć tylko osoby, które ukończyły 16 rok życia.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja biletów, na przykład za pośrednictwem strony internetowej Hull City Hall. Koszt biletów wynosi £20 za osobę.

Więcej informacji na temat występu można uzyskać pod numerem telefonu: 01482 300306 lub na stronie wydarzenia na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 278, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń