Komediowa zabawa dla całej rodziny

Arkadiusz Lorenc | 20.04.2018


Weekend 28 i 29 kwietnia możesz spędzić pod znakiem komedii. Hull Community Church zaprasza wszystkich wraz z rodzinami i znajomymi na wspólną dobrą zabawę podczas aż dwóch występów komika Johna Archera. Wspaniały aktor komediowy i magik w jednej osobie będzie zabawiał publiczność w sobotę wieczór i niedzielę rano– śmiech do łez gwarantowany!

John Archer określany jest jako jeden z najzabawniejszych i najbardziej utalentowanych komików, którzy zajmują się trikami magicznymi. Ma na swoim koncie nagrodę Magika Roku Magic Circle’s Stage. Jego show potrafi zadziwić i zafascynować publiczność i niejednokrotnie kończy się owacjami na stojąco. Występy będą szczególnie dużą atrakcją dla dzieci, które będą mogły nauczyć się kilku nowych sztuczek i poznać tajniki magika.

Daty występów komika w Hull:

SOBOTA, 28 kwietnia, godzina 20:00 – 22:00

NIEDZIELA, 29 kwietnia, godzina 11:00 – 12:00

Dodatkowo podczas sobotniego będzie mu towarzyszył utalentowany Matthew Gilbert – lokalny muzyk, który zajmuje się grą na gitarze.

Organizatorzy spotkań proszą wszystkich chętnych o zarezerwowanie miejsc dla siebie i całej rodziny za pośrednictwem strony internetowej. Nie ma jednak potrzeby okazywania biletu w kościele – występ jest całkowicie bezpłatny. Rezerwacja ma jedynie pomóc przygotować odpowiednią ilość miejsc dla wszystkich uczestników.

Na miejscu będzie można kupić drobne przekąski, a dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cele wspólnoty.

Wybierz się w weekend do Hull Community Church i przygotuj się na dużo śmiechu i pozytywnej energii!

ilość wszystkich wyświetleń: 353, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń