Kolacja walentynkowa w The William’s Den

Arkadiusz Lorenc | 12.02.2019 | Zabawy


Spędź tegoroczne Walentynki w restauracji The Kitchen Table, która mieści się w zabytkowej posiadłości w klimacie pięknej, angielskiej wsi. Gospodarstwo agroturystyczne The William’s Den zadba o rozrywkę na najwyższym poziomie i odpowiednią, romantyczną oprawę wieczoru.

Cena kolacji zawiera 3-daniową kolację oraz butelkę wina dla pary.

Świętowanie nie musi się ograniczać tylko do 14 lutego – istnieje również możliwość rezerwacji stolika na piątek, 15 lutego.

CZWARTEK, 14 LUTEGO – godz. 18:00 – 20:00

PIĄTEK, 15 LUTEGO – godz. 20:00 – 22:00

Pary z dziećmi, które nie mają możliwości znalezienia opieki dla nich na czas wyjścia, nie muszą rezygnować ze świętowania w dniu zakochanych – organizatorzy zapewniają możliwość zajęcia się maluchami. Osoby wyspecjalizowane w pracy z dziećmi będą się nimi opiekowały i zagwarantują im rozrywkę w postaci projekcji filmu w The Den. Oferta opieki obowiązuje tylko w dniu 14 lutego – 15 lutego organizatorzy zapraszają wyłącznie osoby dorosłe. Opieka dotyczy dzieci powyżej 4 roku życia i kosztuje £4 za dziecko.

Ze względu na konieczność odpowiedniego przygotowania restauracji, obowiązuje rezerwacja stolików na wieczór z wyprzedzeniem. Można jej dokonać pod numerem telefonu: 01430 472230.

Koszt kolacji to £25 za osobę.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać pod adresem e-mail: hello@williamsden.co.uk oraz na stronie internetowej The William’s Den.

ilość wszystkich wyświetleń: 150, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń