Killer Rhapsody – koncert muzyki zespołu Queen

Arkadiusz Lorenc | 26.04.2018 | Koncerty


Killer Rhapsody pojawią się w Hull z najnowszym koncertem, który ma oddać hołd twórczości Freddiego Mercury’ego i zespołu Queen. Twórcy postarali się, żeby zagrać największe przeboje kultowego zespołu w jak najwierniejszy sposób, profesjonalnie wykonując każdy utwór.

Występ dorównuje energią i pasją Queen, czyli jednemu z najlepszych zespołów muzycznych znanych na całym świecie. Grupa wykorzystuje całe swoje doświadczenie sceniczne zebrane podczas wielu lat pracy w Wielkiej Brytanii i w całej Europie, żeby stworzyć przedstawienie, które będzie godnym hołdem oddanym niezwykłym artystom.

Muzyka zespołu jest znana w niemal każdym miejscu na świecie. Hity, takie jak „One Vision” „We are the champions” „Bicycle” czy kultowe „Bohemian Rhapsody” do dziś nie straciły na popularności. Grupa tworząca Killer Rhapsody starała się jak najwierniej oddać ich nietypowe brzmienie, dzięki któremu zespół Queen na długie lata stał się fenomenem w świecie muzycznym. Artyści są pełni młodzieńczej pasji, która pomoże im w odpowiednim zaprezentowaniu na scenie twórczości zespołu. Widzowie będą mogli odkryć niezwykłą magię Queen, a ci, którzy widzieli już ich występ na żywo, będą mieli okazję, żeby przeżyć go ponownie.

Killer Rhapsody stworzyli prawdziwe show, które bazuje na najlepszych koncertach oryginalnego zespołu. Podczas występu zostanie zagranych ponad 25 największych przebojów Freddiego Mercury’ego i zespołu Queen. Występ będzie trwał ponad dwie godziny, które dostarczą niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Grupę tworzy pięciu utalentowanych artystów – wokalista James Wood (Freddie Mercury), dyrektor muzyczny Reuben Start (Roger Taylor), Jammy (John Deacon) oraz keyboardzista Richard Perkins (Spike Edney).

Występ będzie nagrywany przez profesjonalistów w celu umieszczenia na stronie zespołu i stworzenia promocyjnych filmów.

Bilet wstępu kosztuje £5 za osobę, istnieje możliwość zakupu biletu bezpośrednio na miejscu koncertu. Wstęp tylko dla osób powyżej 18 roku życia.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej grupy oraz na ich stronie na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 235, dzisiaj: 2

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń