Jesteś rodzicem wieloraczków? Twin Club Hull to miejsce idealne dla ciebie

Arkadiusz Lorenc | 10.11.2017 | Dla Dzieci, Zabawy


Twin Club to inicjatywa społeczna utworzona przez rodziców wieloraczków. Spotkania grupy odbywają się w każdy piątek i mają na celu wymianę doświadczeń pomiędzy rodzinami z Hull i okolic. Najbliższe odbędzie się już 17 listopada. Rodzice mają okazję do podzielenia się w przyjaznej atmosferze informacjami związanymi z wychowaniem dwojaczków czy trojaczków, a także do udzielenia wzajemnego wsparcia. Cykliczne spotkania kierowane są także do kobiet będących w ciąży mnogiej, które chcą oswoić się z czekającymi je wyzwaniami.

Uczestnictwo nie ogranicza się jedynie do rodziców – inicjatywa dotyczy całych rodzin. Organizatorzy gwarantują liczne rozrywki i zabawy dla dzieci, które pozytywnie wpłyną na ich rozwój oraz przyzwyczają do kontaktu z rówieśnikami spoza rodziny. Dodatkowo zagwarantowane są napoje i drobne przekąski dla wszystkich osób biorących udział w spotkaniu.

Każdorazowo uczestnictwo w spotkaniu wiąże się z drobną opłatą w wysokości £2  za rodzinę, która ma na celu pokrycie kosztów związanych z organizacją.

ilość wszystkich wyświetleń: 297, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń