Jazda na łyżwach w William’s Den

Arkadiusz Lorenc | 07.12.2017 | Sportowe, Dla Dzieci


William’s Den to miejsce, które oferuje wiele atrakcji, także w sezonie zimowym. Aż do 24 grudnia będzie można cieszyć się jazdą na łyżwach po lodowisku na świeżym powietrzu, w otoczeniu pięknych, świątecznych dekoracji.

Na gości czekać będzie przestronne lodowisko, usytuowane pośród licznych choinek oświetlonych światełkami bożonarodzeniowymi. Jazdę umilać będzie muzyka rozbrzmiewająca wokół, która wprawi każdego w świąteczny nastrój. Dodatkowo w pobliżu lodowiska będzie można nabyć napoje i przekąski – grzane wino, gorącą czekoladę, belgijskie gofry i wiele innych świątecznych przysmaków.

Na lodowisko można wchodzić o wyznaczonych godzinach, zaczynając od 9:30, a każda sesja trwa 30 minut. Warto zjawić się na miejscu 15 minut przed czasem, żeby odpowiednio przygotować się do jazdy. Posiadanie potrzebnego sprzętu nie jest wymagane, ponieważ istnieje możliwość wypożyczenia łyżew. Ułatwieniem dla dzieci i osób początkujących będą specjalne pingwiny rozmieszczone na lodowisku, które pomogą utrzymać równowagę na lodzie.

Podczas wizyty w William’s Den można również odwiedzić sklep z upominkami, gdzie będzie można kupić drobne prezenty dla bliskich.

Koszt jednej sesji to £4 – £7. Dzień przed wigilią, 23 grudnia, wstęp na lodowisko będzie darmowy.

ilość wszystkich wyświetleń: 1182, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń