Jazda czołgami dla małych bohaterów w The Den

Arkadiusz Lorenc | 28.04.2018 | Sportowe, Dla Dzieci


William’s Den to nowa atrakcja turystyczna, która jest przeznaczona dla całych rodzin i daje możliwość spędzenia aktywnie czasu z dzieckiem. We współpracy z Tank Heroes, czyli grupą ludzi z pasją, którzy zajmują się koordynacją rozrywki terenowej, organizują w tym miesiącu nietypowe wydarzenie dla najmłodszych.

W niedzielę 6 maja dzieci i młodzież będą mieli okazję do spędzenia czasu aktywnie i przejechania się mini czołgami po okolicy The Den. Pojazdy są przygotowane do jazdy w każdych warunkach – nie powstrzyma ich ani deszcz, ani błoto, ani nawet śnieg! Mini czołgi są zaprojektowane w taki sposób, że ich obsługa jest prosta i bardzo intuicyjna. Mogą się nimi poruszać samodzielnie zarówno dzieci w wieku od 8 lat, jak i starsza, prawie dorosła młodzież. Dzieci poniżej 8 roku życia mogą wziąć udział w zabawie, jednak muszą być nadzorowane przez dorosłego opiekuna, który będzie jechał z nimi w pojeździe. Możliwa jest obsługa mini czołgów przez osoby z niepełnosprawnością ruchową – w takim wypadku należy wcześniej skontaktować się z organizatorem i ustalić szczegóły.

Pierwsze odjazdy mini czołgów przewidziano na godzinę 10:00. Wszyscy chętni są proszeni o zarezerwowanie biletów na poszczególne kursy, które odbędą się o każdej pełnej godzinie. Dzięki temu będzie można uniknąć nadmiernie długiego czekania w kolejkach. Dodatkowo 4 czołgi będą mogły pojechać w drogę o dowolnej godzinie w ciągu całego dnia.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu napojów, drobnych przekąsek, lodów czy obiadu dla całej rodziny na terenie obiektu.

Bilet na przejażdżkę mini-czołgiem kosztuje £6.50. Bilety można zarezerwować online na stronie organizatorów.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie organizatorów na Facebooku oraz pod adresem email: hello@williamsden.co.uk i pod numerem telefonu: 01430 472230.

ilość wszystkich wyświetleń: 1778, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń